Staňte se sponzorem závodiště na Mořině

Přátelé, jak asi víte, došlo v posledních týdnech k opakovanému vykradení a zničení zázemí na závodišti klubu na Mořině. Nezvaní návštěvníci poničili buňku, která několik let odolávala a poskytovala prostory k uskladnění překážek, materiálu, branek, nábytku a dalšího.

Vzhledem k tomu, že původní stavební buňku není možné dostatečně zabezpečit proti opětovnému násilnému vniknutí (probourání stěnou), rozhodli jsme se, že zkusíme společnými silami zakoupit a umístit námořní 20stopý kontejner, který věříme odolá dalším problémům a také společně s úpravou terénu poskytne lepší zázemí proti větru, dešti a v zimě i sněhu.

Vzhledem k výši celkové investice přesahující 50.000 Kč (kontejner, doprava, zabezpečení atd.) bychom se chtěli obrátit na ostatní fanoušky RC truck trialu, závodníky a případně i jiné sponzory, s žádostí o zvážení dobrovolného příspěvku na rozvoj závodiště.

Poskytované zázemí nám umožní uspořádat i plánované větší akce, například dvoudenní závody s možností přespání (a večerních sekcí), především pak lepší komfort pro nás i vás.

Sponzorům kromě čestného zveřejnění na klubových stránkách nabízíme také možnost reklamní plochy na webu/závodišti. Pokud se rozhodnete přispět na dobrou věc, nejlepší je na libovolném ze závodů kontaktovat pokladníka klubu Honzu Popa. Případně je možné využít bankovního převodu nebo jiné formy podpory po dohodě.

Předem děkujeme za podporu a těšíme se na účast v dalších pohárových závodech.

Posted in Organizační.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.